CD&V Kasterlee duidt Ward Kennes aan als lijsttrekker (oktober 2018) en kandidaat-burgemeester


donderdag, 20 april, 2017
CD&V Kasterlee duidt Ward Kennes aan als lijsttrekker (oktober 2018) en kandidaat-burgemeester

CD&V Kasterlee is gestart met de voorbereiding van de gemeenteraadsverkiezingen van oktober 2018. Als eerste stap heeft het partijbestuur Ward Kennes aangeduid als lijsttrekker en kandidaat-burgemeester.

“Met ons team rijden we momenteel een schitterend parcours voor Kasterlee, Lichtaart en Tielen en daar wil ik met de collega’s uit het college en de gemeenteraad graag een vervolg aan breien” zegt Ward Kennes. “Ik zie alweer een pak nieuwe uitdagingen klaarliggen en daar wil ik nog eens 6 jaar mijn schouders onder zetten” aldus de burgemeester.

Tot die grote uitdagingen voor de periode 2018-2024 rekent hij alvast:

  • de afwerking van fase 2 van masterplan De Met
  • de ontwikkeling en uitvoering van masterplan Tielen
  • de implementatie van het nieuwe mobiliteitsplan
  • de integratie van gemeente en OCMW
  • het gezond houden van onze gemeentefinanciën
  • het overzicht bewaren in alle bovengemeentelijke samenwerkingsverbanden
  • bij de tijd blijven met de snel veranderende communicatie middelen
  • het burgemeestersconvenant inzake klimaatdoelstellingen
  • de inpassing van ons ruimtelijk beleid in de visie van het Beleidsplan Ruimte Vlaanderen

Kennes is burgemeester sedert december 2005. Hij trok ook de lijst in 2006 en 2012 toen CD&V telkens een absolute meerderheid behaalde. Zijn aanpak wordt ook door de collega’s Kempense burgemeesters gewaardeerd. Op hun vraag neemt hij ook het voorzitterschap van de Conferentie Kempense burgemeesters en het Streekplatform Kempen waar. 

De volgende stappen in de voorbereiding van de gemeenteraadsverkiezingen zijn het zoeken van een aantal nieuwe kandidaten en het opmaken van een sterk verkiezingsprogramma.